Lipoliza iniekcyjna

Lipoliza iniekcyjna to szybka i skuteczna metoda na pozbycie się niechcianej tkanki tłuszczowej, bez ingerencji chirurgicznej. Jest idealnym rozwiązaniem dla osób chcących pozbyć się nadmiaru tłuszczu i przywrócić swemu ciału atrakcyjny wygląd, ale obawiają się zabiegów chirurgicznych.

Jak wygląda zabieg lipolizy?

Zabieg lipolizy polega na wstrzyknięciu roztworu fosfatydylocholiny bezpośrednio w okolice z nadmiarem tkanki tłuszczowej. Nie można jednorazowo podawać zbyt dużej ilości preparatu, dlatego zabieg należy wykonywać etapami. Ilość preparatu stosowanego w czasie jednego zabiegu jest różna i zależy przede wszystkim od ilości tkanki tłuszczowej w okolicy poddawanej kuracji i oczekiwań pacjenta. Konieczną do zabiegu ilość produktu ustala się podczas konsultacji przed zabiegiem.

Lipolizę wykonuje się najczęściej na okolice: podbródka, brzucha, bioder, pośladków, ud, kolan oraz ramion.

W związku z działaniem preparatu, w miejscu podania mogą wystąpić objawy takie jak: pieczenie, swędzenie, zaczerwienienie skóry i uczucie ciepła, obrzęk, drobne zasinienie, uczucie ogólnego dyskomfortu.

Dla uzyskania najlepszego efektu zaleca się 1 zabieg co 3-4 tygodnie aż do uzyskania satysfakcjonujących rezultatów.

Czas trwania zabiegu lipolizy

10-15 min

Okres rekonwalescencji

Kuracja praktycznie nie wymaga rekonwalescencji. Mogą wystąpić objawy, takie jak zaczerwienienie, obrzęk i zasinienia, które mijają samoistnie.

Czas utrzymywania się efektów

Zabieg wywołuje proces niszczenia komórek tłuszczowych który trwa około 3 tygodni. Zazwyczaj potrzeba wykonać 3-5 zabiegów do osiągnięcia pożądanych efektów.

Zawsze jednak należy pamiętać, że zabieg lipolizy iniekcyjnej nie stanowi alternatywy liposukcji. Jest odpowiedni dla osób z wagą normalną lub z lekką nadwagą. Pomaga pozbyć się niechcianych, niezwykle ciężkich do pozbycia się, tzw. „miejscowych otłuszczeń”. Wspaniale komplementuje dietę, zabiegi drenujące, wysiłek fizyczny.

Przeciwwskazania lipolizy:

 • schorzenia wątroby i nerek
 • choroby natury kardiologicznej,
 • cukrzyca,
 • zaburzenia krzepliwości krwi i choroby skóry.
 • zabiegu nie wykonuje się kobietom ciężarnym i karmiącym piersią.
Cennik
1 ampułka 150 zł

Inne zabiegi

Dermapen

Peeling JPX3 Bio + DermaPen z ampułka Pink Glow Uzyskujemy efekt gładkiej, rozjaśnionej, nawilżonej i odświeżonej skóry

Mezobotoks

Mezobotoks to wyjątkowe połączenie rewitalizacji skóry i usuwania zmarszczek

Stymulatory tkankowe

Sposób na spektakularne odmłodzenie oraz spowolnienie naturalnych procesów starzenia się skóry! Służą do odbudowy struktury skóry, dzięki stymulacji komórek skóry, kolagenu i elastyny.

Botoks – toksyna botulinowa

Botoks, czyli zabieg medycyny estetycznej z wykorzystaniem toksyny botulinowej, który umożliwia redukowanie zmarszczek, a także profilaktykę ich powstawania.

Wolumetria

Zabieg pozwala odzyskać świeżość i elastyczność skóry, która na skutek procesów starzenia utraciła objętość i kształt.

Powiększanie i modelowanie ust kwasem hialuronowym

Zabieg powiększania i modelowania ust kwasem hialuronowym rekomendowany jest dla osób, które zmagają się z problemem zbyt małych lub asymetrycznych ust.

Lipoliza iniekcyjna

Lipoliza iniekcyjna to szybka i skuteczna metoda na pozbycie się niechcianej tkanki tłuszczowej, bez ingerencji chirurgicznej.

Mezoterapia skóry głowy

Celem mezoterapii na skórę głowy jest jej intensywne ożywienie, które przekłada się na głęboka i naturalną stymulację mieszków włosowych.

Mezoterapia igłowa twarzy

Mezoterapia igłowa to jeden z najskuteczniejszych zabiegów medycyny estetycznej, który jest w stanie w znaczący sposób poprawić wygląd i kondycję skóry.

Wypełniane i wygładzanie zmarszczek kwasem hialuronowym

Zabieg wypełniania kwasem hialuronowym polega na wstrzyknięciu w głąb naskórka w obszary wymagające odnowy preparatu z kwasem hialuronowym
Kontakt
 • Adres
 • ul. Starołęcka 132a
Godziny otwarcia
 • Pon-Pt
 • 8:00-18:00
 • Sob
 • Nieczynne