Mezoterapia skóry głowy

Celem mezoterapii na skórę głowy jest jej intensywne ożywienie, które przekłada się na głęboka i naturalną stymulację mieszków włosowych. Ten zabieg pozwala w znaczącym stopniu wzmocnić korzeń włosa.

Odpowiednio dobrana terapia zapewnia pobudzenie do wzrostu mieszków włosowych, a przy tym regenerację i wzmocnienie cebulek, nawilżenie skóry głowy, odżywienie mezenchymalnych komórek macierzystych oraz poprawę kondycji włókien kapilarnych.

W Mezoclinic profesjonalnie doradzimy Ci, który produkt stosowany do mezoterapii sprawdzi się u Ciebie najlepiej.

Intensywna peptydowa terapia na wypadające i osłabione włosy Hair Filler Dr Cyj

Zabieg Hairfiller Dr Cyj w Mezoclinic przeznaczony jest dla osób, które oczekują wzmocnienia swoich włosów. Intensywna peptydowa terapia pozwala uzyskać wyraźny efekt gęstszych i zdrowych włosów. Jeśli zauważasz u siebie pierwsze objawy wypadania, osłabienia lub pogorszenia kondycji włosów, wypróbuj zabieg Hair Filler Dr Cyj i przekonaj się sam o jego niesamowitych właściwościach. Odkryj swoją magiczną chwilę naturalnego luksusu połączoną z najnowszymi technologiami z całego świata.

Efekty po zabiegu

Zabieg Hair Filler to rewolucyjna metoda w sposobie dostarczania substancji aktywnych – minimalna dawka skoncentrowanego preparatu jeszcze przez 2 tygodnie po zabiegu utrzymuje się w skórze, powodując powolne, długotrwałe uwalnianie się i penetrację składników aktywnych. Już pierwszy zabieg hamuje wypadanie włosów, natomiast kolejne stymulują odrastanie nowych, zagęszczają je i pogrubiają. Spektakularne efekty widać już po 2 miesiącach.

Peptydowa terapia włosów wymaga jedynie 4 zabiegów w odstępach co 2 tygodnie.

Terapię należy powtórzyć po roku.

Dla kogo?

Peptydowa terapia włosów przeznaczona jest równo dla kobiet, jak i mężczyzn, nie tylko w przypadku łysienia androgenowego, ale także spowodowanego stresem, złą dietą, częstym farbowaniem lub też niewłaściwą pielęgnacją włosów i skóry głowy. Zabieg także świetnie wzmacnia włosy przed i po przeszczepie.

Czas trwania zabiegu

Około 30 min.

Przeciwwskazania

  • choroba nowotworowa,
  • stan zapalny okolicy owłosionej skóry głowy,
  • otwarte rany okolicy owłosionej skóry głowy,
  • ciąża i okres karmienia piersią.
Cennik
Dermaheal HL 5 ml 200 zł
DR. CYJ HAIR FILLER 1 ml 500 zł
przy wykupie pakietu: czterech zabiegów rabat 10%, sześciu zabiegów rabat 15%

Inne zabiegi

Botoks – toksyna botulinowa (Azzalure)

Botoks, czyli zabieg medycyny estetycznej z wykorzystaniem toksyny botulinowej, który umożliwia redukowanie zmarszczek, a także profilaktykę ich powstawania.

Wolumetria

Zabieg pozwala odzyskać świeżość i elastyczność skóry, która na skutek procesów starzenia utraciła objętość i kształt.

Powiększanie i modelowanie ust kwasem hialuronowym

Zabieg powiększania i modelowania ust kwasem hialuronowym rekomendowany jest dla osób, które zmagają się z problemem zbyt małych lub asymetrycznych ust.

Lipoliza iniekcyjna

Lipoliza iniekcyjna to szybka i skuteczna metoda na pozbycie się niechcianej tkanki tłuszczowej, bez ingerencji chirurgicznej.

Mezoterapia skóry głowy

Celem mezoterapii na skórę głowy jest jej intensywne ożywienie, które przekłada się na głęboka i naturalną stymulację mieszków włosowych.

Mezoterapia igłowa twarzy

Mezoterapia igłowa to jeden z najskuteczniejszych zabiegów medycyny estetycznej, który jest w stanie w znaczący sposób poprawić wygląd i kondycję skóry.

Wypełniane i wygładzanie zmarszczek kwasem hialuronowym

Zabieg wypełniania kwasem hialuronowym polega na wstrzyknięciu w głąb naskórka w obszary wymagające odnowy preparatu z kwasem hialuronowym
Kontakt
  • Adres
  • ul. Starołęcka 132a
Godziny otwarcia
  • Pon-Pt
  • 8:00-18:00
  • Sob
  • Nieczynne