Powiększanie i modelowanie ust kwasem hialuronowym

Zmysłowe, pełne usta to marzenie każdej kobiety. Zabieg powiększania i modelowania ust kwasem hialuronowym rekomendowany jest dla osób, które zmagają się z problemem zbyt małych lub asymetrycznych ust.

Ze względu na procesy starzenia się skóry, nasze usta również tracą naturalny kwas hialuronowy, co powoduje pojawianie się pierwszych zmarszczek, wysuszenie, utratę jędrności warg i zmniejszenie ich objętości. Możemy jednak wpływać na opóźnienie tego procesu, oraz zmniejszać widoczne efekty starzenia się.

Jedną z najpopularniejszych obecnie metod poprawiania wyglądu stało się modelowanie ust – poprawianie ich konturu, powiększanie objętości. U młodych kobiet a także mężczyzn, korekta dotyczy przeważnie zbyt mało wykształconej wargi górnej lub dolnej. W późniejszym wieku dokonujemy głównie korekty konturu warg i zmian wynikających z postępującego procesu starzenia się ust związanego z odwodnieniem czerwieni wargowej.

Efekty jakich możesz się spodziewać po zabiegu powiększania ust:

– wyrównanie symetrii góra- dół, jak i obustronnej,

– podkreślenie konturów ust,

– wypełnienie objętości warg,

– podkreślenie tzw. łuku Kupidyna,

– podniesienie kącików ust,

– wygładzenie zmarszczek wokół ust

Czas utrzymywnia się efetów

Do 8 miesięcy

Cennik
0,5 ml 400 zł
1 ml 600 zł

Inne zabiegi

Dermapen

Peeling JPX3 Bio + DermaPen z ampułka Pink Glow Uzyskujemy efekt gładkiej, rozjaśnionej, nawilżonej i odświeżonej skóry

Mezobotoks

Mezobotoks to wyjątkowe połączenie rewitalizacji skóry i usuwania zmarszczek

Stymulatory tkankowe

Sposób na spektakularne odmłodzenie oraz spowolnienie naturalnych procesów starzenia się skóry! Służą do odbudowy struktury skóry, dzięki stymulacji komórek skóry, kolagenu i elastyny.

Botoks – toksyna botulinowa

Botoks, czyli zabieg medycyny estetycznej z wykorzystaniem toksyny botulinowej, który umożliwia redukowanie zmarszczek, a także profilaktykę ich powstawania.

Wolumetria

Zabieg pozwala odzyskać świeżość i elastyczność skóry, która na skutek procesów starzenia utraciła objętość i kształt.

Powiększanie i modelowanie ust kwasem hialuronowym

Zabieg powiększania i modelowania ust kwasem hialuronowym rekomendowany jest dla osób, które zmagają się z problemem zbyt małych lub asymetrycznych ust.

Lipoliza iniekcyjna

Lipoliza iniekcyjna to szybka i skuteczna metoda na pozbycie się niechcianej tkanki tłuszczowej, bez ingerencji chirurgicznej.

Mezoterapia skóry głowy

Celem mezoterapii na skórę głowy jest jej intensywne ożywienie, które przekłada się na głęboka i naturalną stymulację mieszków włosowych.

Mezoterapia igłowa twarzy

Mezoterapia igłowa to jeden z najskuteczniejszych zabiegów medycyny estetycznej, który jest w stanie w znaczący sposób poprawić wygląd i kondycję skóry.

Wypełniane i wygładzanie zmarszczek kwasem hialuronowym

Zabieg wypełniania kwasem hialuronowym polega na wstrzyknięciu w głąb naskórka w obszary wymagające odnowy preparatu z kwasem hialuronowym
Kontakt
  • Adres
  • ul. Starołęcka 132a
Godziny otwarcia
  • Pon-Pt
  • 8:00-18:00
  • Sob
  • Nieczynne