Wypełniane i wygładzanie zmarszczek kwasem hialuronowym

Jak wygląda zabieg?

Zabieg wypełniania zmarszczek kwasem hialuronowym polega na wstrzyknięciu w głąb naskórka w obszary wymagające odnowy preparatu z kwasem hialuronowym. Kwas hialuronowy jest elastycznym, bardzo plastycznym żelem, który uzupełnia miejsca, gdzie pojawiły się zmarszczki, bruzdy lub brakuje objętości.

Kwas hialuronowy można podać igłą lub kaniulą w zależności od obszaru i wskazań terapii. kaniula jest tępo zakończoną igłą, która ślizga się w tkance, co, zmniejsza ryzyko pojawienia się  po zabiegu siniaków, krwiaków i ogranicza do minimum uszkodzenie naczyń krwionośnych.

Czas trwania zabiegu

Zabieg trwa  30 min

Okres rekonwalescencji

Zabieg wygładzania zmarszczek kwasem hialuronowym, zwłaszcza gdy wykonywany jest kaniulą, jest na tyle bezpieczny i mało inwazyjny, że rekonwalescencja skrócona jest do minimum. Pacjent w zasadzie od razu może wrócić do normalnego trybu życia, a efekty zabiegu widoczne są od razu. może wystąpić niewielki obrzęk miejscowy, który utrzymuje się nie dłużej niż 2 dni. Ostateczny efekt zabiegu wypełniania kwasem hialuronowym jest widoczny po 2 tygodniach gdy żel zwiąże wodę i ułoży się w tkankach. W tym czasie pacjent powinien wypijać więcej płynów oraz unikać saumy i solarium.

Czas utrzymywania się efektów

Do 8 miesięcy!

Przeciwwskazania

 • choroby o podłożu autoimmunologicznym,
 • ciąża,
 • karmienie piersią,
 • skłonność do powstawania blizn przerostowych,
 • stany zapalne skóry (opryszczka,
 • nadwrażliwość na kwas hialuronowy.
Cennik
Bruzdy nosowo-wargowe, zmarszczki palacza, zmarszczki marionetki 1 ml 600 zł
Wypełnianie doliny łez 1 ml 800 zł

Inne zabiegi

Dermapen

Peeling JPX3 Bio + DermaPen z ampułka Pink Glow Uzyskujemy efekt gładkiej, rozjaśnionej, nawilżonej i odświeżonej skóry

Mezobotoks

Mezobotoks to wyjątkowe połączenie rewitalizacji skóry i usuwania zmarszczek

Stymulatory tkankowe

Sposób na spektakularne odmłodzenie oraz spowolnienie naturalnych procesów starzenia się skóry! Służą do odbudowy struktury skóry, dzięki stymulacji komórek skóry, kolagenu i elastyny.

Botoks – toksyna botulinowa

Botoks, czyli zabieg medycyny estetycznej z wykorzystaniem toksyny botulinowej, który umożliwia redukowanie zmarszczek, a także profilaktykę ich powstawania.

Wolumetria

Zabieg pozwala odzyskać świeżość i elastyczność skóry, która na skutek procesów starzenia utraciła objętość i kształt.

Powiększanie i modelowanie ust kwasem hialuronowym

Zabieg powiększania i modelowania ust kwasem hialuronowym rekomendowany jest dla osób, które zmagają się z problemem zbyt małych lub asymetrycznych ust.

Lipoliza iniekcyjna

Lipoliza iniekcyjna to szybka i skuteczna metoda na pozbycie się niechcianej tkanki tłuszczowej, bez ingerencji chirurgicznej.

Mezoterapia skóry głowy

Celem mezoterapii na skórę głowy jest jej intensywne ożywienie, które przekłada się na głęboka i naturalną stymulację mieszków włosowych.

Mezoterapia igłowa twarzy

Mezoterapia igłowa to jeden z najskuteczniejszych zabiegów medycyny estetycznej, który jest w stanie w znaczący sposób poprawić wygląd i kondycję skóry.

Wypełniane i wygładzanie zmarszczek kwasem hialuronowym

Zabieg wypełniania kwasem hialuronowym polega na wstrzyknięciu w głąb naskórka w obszary wymagające odnowy preparatu z kwasem hialuronowym
Kontakt
 • Adres
 • ul. Starołęcka 132a
Godziny otwarcia
 • Pon-Pt
 • 8:00-18:00
 • Sob
 • Nieczynne